kleyovi-pistolety
    Home / 未分类 / Компонування та принцип роботи клейового пістолета
Компонування та принцип роботи клейового пістолета

Компонування та принцип роботи клейового пістолета

  • Діапазон Клейова зброя – універсальний пристрій. Він створений для надійного та безпроблемного з’єднання двох поверхонь, а також відомий рукодільницям, інженерам, новачкам радіо, стилістам, флористам, а також дизайнерам. Термоклеєм можна скріплювати як однорідні, так і різнорідні вироби: дерево; скло; кераміка; кристал; фаянс; полімери; бетон; сталь; камінь; пінопласт; ПВХ лінолеум; папір; тканина. Зброя склеює предмети практично миттєво. […]
+86-18036872866‬
E-mail:1312698229qq.com

Detail

Діапазон

Клейова зброя – універсальний пристрій. Він створений для надійного та безпроблемного з’єднання двох поверхонь, а також відомий рукодільницям, інженерам, новачкам радіо, стилістам, флористам, а також дизайнерам. Термоклеєм можна скріплювати як однорідні, так і різнорідні вироби: дерево; скло; кераміка; кристал; фаянс; полімери; бетон; сталь; камінь; пінопласт; ПВХ лінолеум; папір; тканина.

Зброя склеює предмети практично миттєво. Розігрітий клей схоплюється за пару хвилин, але ще є час, щоб скоригувати результат. Клей-розплав водостійкий, дуже еластичний, а також завдяки відсутності розчинників за екологічністю перевершує двокомпонентні вироби «Момент». Перевага використання теплового пістолета з клеєм полягає в тому, що ви можете почати використовувати предмет практично через 30-60 хвилин, коли макіяж вже набрав міцності. Вам не потрібно витрачати свій час на пошук інструменту під рішення ваших завдань - достатньо звернутися в наш інтернет-магазин інструментів і купити термопістолет ціна в Києві та Україні з кращим співвідношенням ціни і якості.

Гаджет, а також концепція процедури клейового пістолета

Нібито клейовий пістолет нагадує іграшкову зброю. Це пластиковий гаджет зі сталевими частинами, який має отвір для клейових картриджів. Так називаються прозорі стрижні, наповнені твердим клеєм. Принцип роботи гаджета такий: у міру нагрівання термоелемента (теплоблоку) стовп після натискання на курок плавиться і розтікається. Корпус рушниці виготовлений з міцного пластику, який захищає від перегріву, а також не робить пристрій занадто важким. Деякі економічні конструкції мають тонкий, делікатний пластик, тому вам потрібно дуже суворо дотримуватися правил їх використання. Інакше зброя довго не прослужить. Особливо важливо не перегрівати предмет, а також не працювати з ним довше зазначеного в інструкції моменту.

Основні елементи інструменту: Нагрівальний блок. Усередині термокамери є одна або кілька конфорок, а також вона сама лежить в багажнику. Нагріте повітря починає швидко плавити клей після того, як пальник досягає бажаної температури. Наскільки він розігрівається, повністю залежить від потужності зброї. система живлення. Тут же розташований кільцевий штовхач, який приводиться в дію від важеля, пов'язаного з курком. Також сильна стрілянина може пошкодити рушницю. Загалом ремонту підлягають лише дорогі високоякісні моделі, а також міні-гармати для креативного мислення вже не підлягають ремонту. Імунна направляюча втулка. Завдяки цьому пристрою розігрітий клей не видавлюється назад у пристрій. Зазвичай зчеплення виготовляється з гуми, яка з часом руйнується. Ви можете змінити його, а також деякі навіть розмістити саморобну частину. Насадка. Він формує клей, дозує електричну розетку розплаву, а також припиняє циркуляцію, якщо потрібно. Форсунка має запірний запірний механізм, який відповідає за припинення витоку клею. Однак повністю закрити отвір не вдасться – усередині виникне дороге напруження, тому кількість клею все одно буде витікати з пістолета. Чому клей ллється великою цівкою? Цілком можливо, що запірний запірний механізм не передбачений у всій моделі, або його вихід з ладу дійсно стався. Вам потрібно правильно поводитися з клейовою зброєю. Його не можна класти на бік при активації, його можна встановити лише на унікальну підставку. Під пістолет потрібно підкласти картон, який буде «вловлювати» краплі клею, що капає. Після використання необхідно витягнути залишки стовпа, прибрати клей всередині камери, привести в порядок розташування насадки. Слід завжди чистити рушницю після роботи, інакше термін її служби неодмінно скоротиться.

Не менш важливо дотримуватися заходів безпеки під час увімкнення клейової зброї. Акумулятор або гаджети зі зниженою потужністю навряд чи завдадуть серйозної шкоди, але навіть вони можуть замикати, якщо не дотримуватися вказівок щодо використання. Забороняється використовувати рушницю з пошкодженим корпусом або тросом, крім наявності будь-яких пошкоджень!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *